1. Home
  2. Domeenid
  3. .EE domeenid
  4. Kuidas vahetada .EE domeeni omanikku

Kuidas vahetada .EE domeeni omanikku

Omanikuvahetuse algatab üldjuhul domeeni uus omanik ja selleks on vaja täita elektrooniline taotlus järgmise lingi kaudu https://my.zone.eu/et/zwebadmin/registrar/trade

Tähelepanu!

.EE domeeni omanikuvahetuse algatamiseks on vajalik tellida domeeni autoriseerimiskood. Koodi tellimise juhendi leiate siit

Taotlusvormi täitmise käigus genereerib süsteem ühisavalduse, millel kajastuvad nii uue kui ka praeguse domeeni omaniku andmed. Praeguse omaniku andmed võetakse automaatselt .EE domeenide WHOIS andmebaasist.

Seejärel peavad mõlemad osapooled taotluse allkirjastama. Domeeni uus omanik või tema esindaja saab taotluse allkirjastada kas digitaalselt, pangamakse kaudu autoriseerides või käsitsi meie kontoris. Domeeni praegune omanik või tema esindaja saab taotluse allkirjastada kas digitaalselt või käsitsi meie kontoris.

Kui taotluse allkirjastab registreerija esindaja, siis on kindlasti vaja esitada meile volitus esindusõiguse tuvastamiseks.

Loe lähemalt allkirjastamise, volitamise ja arve tasumise kohta.

TÄHELEPANU! Omanikuvahetus on tasuline ja selle hind on 2 eurot. Allkirjastades taotluse käsitsi Zone kontoris lisandub menetlustasu 5 eurot. Krediitkaardi maksega taotlust autoriseerida ei saa.

 

.EE domeeni omanikuvahetus äriregistrist kustutatud ettevõtte puhul

Updated on 14. nov. 2022

Was this article helpful?

Related Articles