1. Home
  2. Domeenid
  3. .EE domeenid
  4. Kuidas registreerida edukalt .EE domeen

Kuidas registreerida edukalt .EE domeen

 

1. Vali välja sobiv nimi ja esita domeenile registreerimistaotlus Zone esilehel.

Vastavalt .EE domeenireeglitele peame tuvastama domeeni registreerija või tema halduskontakti. Isiku saame tuvastada kas läbi autentimisvahendi või tellimisprotsessi käigus loodava arve maksmise kaudu.

2. Registreerija või halduskontakt saab ennast tuvastada järgmiselt:

  • Kui sinu ZoneID konto on seotud mõne digitaalset isikutuvastust võimaldava vahendiga nagu ID-kaart, Mobiil-iD või Smart-ID ja sa esitad taotluse sama konto kaudu olles ise registreerija või registreerija esindaja, siis oleme su isiku juba tuvastanud, misjärel saad tellimisprotsessi lõpetada arve tasumisega.
  • Lisa taotlusele oma digitaalne allkiri ID-kaardi, Mobiil-iD või Smart-ID abil juhul kui sinu konto ei ole eelnevalt seotud digitaalset isikutuvastust võimaldava vahendiga. Tellimuse lõpetamiseks maksa arve.
  • Autoriseeri taotlus läbi pangamakse või PayPal Verified konto. Sellisel juhul tuleb makse teha kas registreerija (ettevõte/eraisik) või selle halduskontakti (eraisik) pangakontolt. Maksmisel märgi kindlasti makse selgitusse domeeninimi või arvenumber ja viitenumbri väljale viitenumber.

Ja loomulikult on alati võimalik tulla meile kontorisse ja võtta kaasa oma isikut tõendav dokument ning allkirjastada taotlus käsitsi kontoris aadressil Lõõtsa 5.

NB! Kui soovid oma ZoneID konto siduda mõne digitaalset isikutuvastust võimaldava vahendiga nagu ID-kaart, Mobiil-iD või Smart-ID, siis vaata siia.

Updated on 14. nov. 2022

Was this article helpful?

Related Articles