1. Home
  2. Domeenid
  3. .EE domeenid
  4. Kuidas allkirjastada .EE domeeni taotlus Zone keskkonda sisenemata

Kuidas allkirjastada .EE domeeni taotlus Zone keskkonda sisenemata

.EE domeeni registeerides saab seadusest tulenevat esindusõigust omav isik (ettevõtte juhatuse liige, riigi- või omavalitsusasutuse direktor või juhataja) taotluse allkirjastada ka Zone keskkonda sisenemata. See võimalus on abiks eeskätt olukordades, kus domeeni registreerimisega tegeleb halduskontakt, kellel puudub registreerija esindamise õigus või kui volituse vormistamine pole mingil põhjusel võimalik.

  • Kui taotlus on esitatud, siis genereerib süsteem lingi, mille kaudu saab esindusõiguslik isik taotluse allkirjastada. Link tuleb saata edasi taotluse allkirjastajale.
  • Kui taotlus on juba allkirjastatud isiku poolt, kellel esindusõigus puudub, siis on sama lingi kaudu võimalik taotlus allkirjastada ka esindusõiguslikul isikul.

Lingi leiate Domeenide halduse valikus “Tellimused/Arved” kui avate tellimuse ja vajutate “Allkirjasta“. Seejärel valige “Allkirjasta taotlus digitaalselt“, misjärel kuvatakse link välisele dokumendi allkirjastamise lehele. See link saatke edasi taotluse allkirjastajale.

Tellimuse staatust saate alati ise jälgida valikus “Tellimused/Arved“.

Updated on 18. okt. 2018

Was this article helpful?

Related Articles