1. Home
  2. E-post
  3. Webmail.ee
  4. Webmail.ee kontaktide haldus (import, eksport, aadressiraamatud)

Webmail.ee kontaktide haldus (import, eksport, aadressiraamatud)

Zone veebimeili on võimalik lisada ja salvestada kontakte. Logi oma e-posti konto kasutajaandmetega veebimeili Webmail.ee. Kontaktide menüü on vasakul kaustade all.

 

Kontaktide lisamine

Enne kontakti lisamist peate lisama aadressiraamatu. Aadressiraamatu saab lisada, klõpsates hammasratta ikoonil, valides Kontaktid ja Lisa aaddressiraamat.

Teine võimalus on klõpsata + ikoonil  ja seejärel klõpsata rippmenüüst nupule Lisa uus kontakt ja seejärel nupule Lisa aaddressiraamat.

 

Pärast aadressiraamatu loomist klõpsake kontakti lisamiseks ikoonil + ja seejärel klõpsake ilmuvas rippmenüüs nupul Lisa uus kontakt. Uues aknas sisestage kontakti nimi, valige aadressiraamat ja vajaduse korral kontaktirühm, kuhu kontakt kuulub, ning e-posti aadress. Kui andmed on sisestatud, klõpsake nuppu Salvesta ja kontakt salvestatakse kontaktide loendisse.

Kontaktide grupid

Kui teil on mitu kontakti, saate need ka eraldi gruppidesse jagada. Grupi loomiseks klõpsake nupule Lisa uus kontaktide grupp.

 

Maksimaalne kontaktide arv grupi kohta on 100. Kontaktide gruppi lisamiseks valige e-posti aadress Grupi kontaktid rippmenüüst ja klõpsake nuppu Salvesta.

Kontaktide importimine/eksportimine

Kontakte saab nii importida kui ka eksportida veebipostist. Klõpsake Kontaktide reas ikoonil Export/Import . Kontakte saab eksportida CSV-formaadis ja importida CSV-, VCF- või VCARD-formaadis.

 

 

Updated on 15. mai 2024

Was this article helpful?

Related Articles