1. Home
  2. E-post
  3. Webmail.ee
  4. Webmail.ee kontaktide haldus (import, eksport, aadressiraamatud)

Webmail.ee kontaktide haldus (import, eksport, aadressiraamatud)

Kontaktide haldamine, lisamine ja aadressiraamatute haldamine Webmail.ee keskkonnas

Zone veebimeili on võimalik lisada ja salvestada kontakte. Logige oma e-posti konto kasutajaandmetega veebimeili Webmail.ee. Kontaktide menüü on vasakul. Näeb see välja selline:

Kontaktide lisamine

Kontakti lisamiseks vajuta + ikoonile ja seejärel avanevast rippmenüüst Lisa uus kontakt nupule (pilt 1). Uues aknas tuleb sisestada kontakti nimi, valida aadressiraamat ja vajadusel kontaktide grupp, mille alla antud kontakt läheb, ja e-posti aadress (pilt 2). Kui andmed sisestatud, siis vajuta Salvesta ning seejärel salvestatakse antud kontakt kontaktide hulka ära.

Kontaktide grupid

Kui kontakte on mitmeid, siis saab neid ka jagada eraldi gruppidesse. Grupi loomiseks vajuta Lisa uus kontaktide grupp nupule (pilt 1) ja seejärel avaneb grupi loomise aken, mis on nähtav pildil number 3. Maksimaalne ühe grupi liikmete arv on 100. Liikmete kontaktigrupi alla lisamiseks tuleb E-post aadress reale kirjutada e-posti aadress, mida soovitakse gruppi lisada.

Pilt 1

 

Pilt 2

 

Pilt 3
Kontaktide importimine/eksportimine

Kontakte saab veebimeili nii importida, kui neid ka sealt eksportida. Selleks vajuta kontaktide real Eksport/Import ikoonile (vt pildil number 4). Kontakte saab eksportida CSV formaadis ja importida CSV, VCF või VCARD formaadis.

Pilt 4

Vajutades ikoonileEksport/Import ja seejärel Eksport, siis avaneb aken, kust saab valida kuhu oma arvutisse eksporditav kontaktide fail salvestada. Kui vajutada Import, siis saab oma arvutist valida imporditava kontaktide faili, mis peab olema kas CSV, VCF või VCARD formaadis.

Updated on 30. aug. 2023

Was this article helpful?

Related Articles