1. Home
  2. E-post
  3. Webmail.ee
  4. Webmail.ee kontaktide haldus (import, eksport, kontaktiraamatud)

Webmail.ee kontaktide haldus (import, eksport, kontaktiraamatud)

Kontaktide haldamine, lisamine ja aadressi raamatute haldamine webmail.ee keskkonnas

Zone veebimeili on võimalik lisada ja salvestada kontakte. Liikuge veebimeili aadressil www.webmail.ee ja logige sealt sisse oma e-posti kontoga. Seejärel kontaktide menüü leiate vasakust alumisest nurgast- Näeb see välja järgnev:

Kontaktide lisamine

Kontakti lisamiseks vajutage + ikoonile ja seejärel nähtavale tulevast rippmenüüst Lisa uus kontakt nupule (pilt 1). Uues aknas tuleb sisestada kontakti nimi, valida aadressiraamat ja vajadusel kontaktide grupp, mille alla antud kontakt läheb ja e-posti aadressi (pilt 2). Kui andmed sisestatud, siis vajutage Salvesta ning seejärel salvestatakse antud kontakt kontaktide hulka ära.

Kontaktide grupid

Kui kontakte on mitmeid, siis saab neid ka jagada eraldi gruppidesse. Grupi loomiseks vajutage Lisa uus kontaktide grupp nupule (pilt 1) ja seejärel avaneb grupi loomise aken, mis nähtav pildil number 3. Maksimaalne ühe grupi liikmete arv on 100. Liikmete kontaktigrupi alla lisamiseks tuleb E-post aadress reale trükkida e-posti aadress, mida gruppi lisada soovitakse.

Pilt 1

 

Pilt 2

 

Pilt 3
Kontaktide importimine/eksportimine

Kontakte saab veebimeili nii importida, kui neid ka sealt eksportida. Selleks, et emba kumba teha vajutage kontaktide real Eksport/Import ikoonile, mis näeb välja nagu pildil number 4 näha. Kontakte saab eksportida CSV formaadis ja importida CSV, VCF või VCARD formaadis.

Pilt 4

Vajutades peale Eksport/Import ikoonile vajutamist Eksport nupule avaneb aken, kust saab valida kuhu oma arvutisse eksporditav kontaktide fail salvestada ja kui vajutada Import nupule, siis saab oma arvutist valida imporditava kontaktide faili, mis peaks siis kas CSV, VCF võ VCARD formaadis olema.

Updated on 16. dets. 2021

Was this article helpful?

Related Articles