1. Home
  2. E-post
  3. Webmail.ee
  4. Signatuuri lisamine Webmail’is

Signatuuri lisamine Webmail’is

Allkirjade vaade

Webmaili keskkonnas on võimalik lisada signatuure oma saadetavatele kirjadele ning neid vajadusel hallata. Signatuuride sektsiooni pääseb Webmailis järgmiselt: Seaded -> Allkirjad.

Avanenud vaates saad lisada uusi allkirju, neid muuta ning vajadusel kustutada

Allkirja lisamine

Uue allkirja lisamiseks vajuta allkirjade vaates nupule Lisa uus allkiri. Seejärel avaneb Teile allkirja lisamise vaade.

Webmail pakub võimalust vormindada allkirjas olevat teksti, kasutades selleks tööriistu, mis paiknevad tekstivälja ülaosas.

Kui valida Lisa automaatselt igale sõnumile,  siis lisatakse allkiri uue kirja koostamisel automaatselt. Pärast allkirja salvestamist saab juba olemasolevaid allkirju lisada koostatavale kirjale valides nupu Määra allkiri. Allkiri lisatakse tekstikursori asukohale.

Piltide ja hüperlinkide kasutamine

Signatuur võib sisaldada nii pilte kui ka hüperlinke. Pildi saab lisada selle jaoks vastavast nupust.

Seejärel avaneb aken, kus on kaks võimalust pildi lisamiseks:

General: Saab lisada pildi jaoks avaliku URL’i.

Upload: Pilt laetakse üles Teie seadmest.

 

Hüperlingi lisamiseks on olemas nupp pildi lisamise nupu kõrval. Hüperlink teeb teksti või pildi klikitavaks ning suunab soovitud veebilehele.

Avanenud aknas saab lisada lingi sihtkoha URL lahtrisse. Text to display lahtrisse saab sisestada kuvatava teksti. Title määrab, mida kuvatakse kui hiirekursorit liigutada lingi kohale. Allpool on ka võimalus valida, kuidas link avatakse, kas samas või uues aknas.

HTML koodi kasutamine

Webmail ei toeta HTML vormingu lisamist koodi kujul. Selleks, et vorming tööle saada tuleks teha järgmised sammud:

Kopeerige oma HTML kood mõnda tekstiredaktorisse, näiteks Notepad.

Salvestage kood HTML failina. Selleks pange faili lõppu laiend .html.

Peale salvestamist avage see fail veebibrauseris.

Valige kogu akna sisu, kasutades hiirega lohistamist või klahvikombinatsiooni Ctrl+A. Seejärel tehke paremklõps valitud sisul ja valige Kopeeri või kasutage klaviatuuril klahvikombinatsiooni Ctrl+C. Liikuge tagasi Webmail’i ja kleepige kopeeritud sisu allkirja lahtrisse. Tehke paremklõps ja valige menüüst Kleebi või kasutage klaviatuuril klahvikombinatsiooni Ctrl+V.

Updated on 11. dets. 2023

Was this article helpful?

Related Articles