1. Home
  2. Veebimajutusteenus
  3. Teenuse ajutine peatamine, arveldusperioodi muutmine, lõpetamine ja omanikuvahetus

Teenuse ajutine peatamine, arveldusperioodi muutmine, lõpetamine ja omanikuvahetus

Ma soovin virtuaalserveri teenuse ajutiselt sulgeda
Virtuaalserveri teenuse saab ajutiselt sulgeda kuni üheks aastaks tasulise teenusena 25 € + km olenemata konto suurusest. Hind sisaldab virtuaalserveri paketi säilitamist koos kõikide seadistustega (sh. e-post, failid, andmebaasid, ZoneCloud).

Aasta möödudes edastatakse automaatne teade teenuse omanikule serveri taasavamise kuupäevaga.

Minu Zone keskkonnas veebimajutuse halduse valikus Serveriteenus ja Pakett ja arveldusperiood saate teenuse ajutiselt sulgeda klõpsates lingile "Soovin teenusest loobuda" ja täites seejärel avaneva sulgemisvormi. Vormi teisel lehel tuleb teha valik "Peata ajutiselt teenus".

Kui saadad teenuse ajutise sulgemise sooviga palve meile info@zone.ee aadressile, saadame sulgemisvormi lingi ZoneID konto kontaktaadressile.

Ma soovin vahetada virtuaalserveri paketti
Virtuaalserveri paketti on võimalik muuta Minu Zone keskkonnas veebimajutuse halduse valikus Serveriteenus ja Pakett ja arveldusperiood. Muudatus jõustub koheselt, misjärel vana paketi ettemakstud perioodi osas arve krediteeritakse ning arve uue paketi eest esitatakse järgmise arveldusperioodi alguses.

Täpsema pakettide võrdluse leiate siit.

Iseteeninduses on võimalik virtuaalserveri paketti muuta vaid suuremaks (nt Starter -> Business). Paketi väiksemaks muutmiseks saada meile kiri vastava sooviga aadressile info@zone.ee.

Ma soovin vahetada arveldusperioodi
Arveldusperioodi on võimalik muuta Minu Zone keskkonnas veebimajutuse halduse valikus Serveriteenus ja Pakett ja arveldusperiood. Muudatus jõustub järgmisest arvest. Kui soovid muudatust juba varem, palun saada selle sooviga kiri aadressile info@zone.ee

Arveldusperioodiks saab valida ühe kuu või ühe aasta. Aastase arveldusperioodiga kehtib serveri teenustele ka soodustus. Hinnakirjad leiad siit.

Ma soovin teenuse anda üle teisele kasutajale (omanikuvahetus)
Virtuaalserveri või mõne muu teenuse ühelt ZoneID kontolt teisele tõstmiseks ootame kirja nii uue kui ka vana omaniku poolt Zone kontakt e-posti aadressile info@zone.ee. Omanikuvahetus eelduseks on, et uuel omanikul on olemas ZoneID kasutajakonto, mille saab registreerida siit .

Domeenide omanikuvahetuse juhendid leiate siit.

Ma soovin serveri teenusest loobuda (koduleht, e-post)
Minu Zone keskkonnas veebimajutuse halduse valikus Serveriteenus ja Pakett ja arveldusperiood saate teenuse sulgeda klõpsates lingile "Soovin teenusest loobuda" ja täites seejärel avaneva sulgemisvormi.

Kui saadad teenuse sulgemise sooviga kirja meile info@zone.ee aadressile, siis saadame sulgemisvormi lingi ZoneID konto kontaktaadressile. Saadame sulle kindlasti ka kinnituskirja serveri sulgemise kohta.

Ma soovin domeeni teenusest loobuda
Domeen lõpetab töötamise registreerimisperioodi lõpust automaatselt.

Ainuüksi domeeni kasutajakontol hoidmisega kulusid ei kaasne.

Nõuanne: Kui on toimunud näiteks ettevõtte ärinime vahetus ja sellega kaasnevalt kasutusele võetud uus domeeninimi, siis soovitame vana nimega domeeni vähemalt mõned aastad endale hoida. Sellega väldid aegunud domeeni vabasse ringlusesse sattumisega kaasnevaid riske, muuhulgas kurjategijaid, kes proovivad õngitseda vana ärinimega teie klientide andmeid jpm.

Updated on 29. dets. 2023

Was this article helpful?

Related Articles