1. Home
  2. Domeenid
  3. Domeenide omanikuvahetus

Domeenide omanikuvahetus

Olenevalt domeenilaiendist  on domeenide omanikuvahetuste protsessid erinevad. Enimlevinud domeenide omanikuvahetuse juhendid leiad all olevast menüüst.

.COM/.NET/.ORG ja teiste geneeriliste domeenide omanikuvahetus
.FI omanikuvahetus
Domeeni omaniku vahetamiseks saatke kiri info@zone.ee aadressile koos uue omaniku andmetega. Omanikuvahetuseks vajame kirjalikku nõusolekut nii domeeni seniselt kui ka uuelt omanikult.
.LV omanikuvahetus
Domeeni omaniku vahetamiseks saatke kiri info@zone.ee aadressile koos uue omaniku andmetega. Omanikuvahetuseks vajame kirjalikku nõusolekut nii domeeni seniselt kui ka uuelt omanikult.
.SE omanikuvahetus
.SE-lõpulise domeeni omaniku vahetamiseks on vaja täita omanikuvahetuse avaldus. Saate selle alla laadida siit: Omanikuvahetuse taotlus. Täidetud avaldus tuleb käsitsi allkirjastada ja seejärel meile skaneerituna või pildina tagasi saata aadressile info@zone.ee
Domeenide hulgiomanikuvahetus

Kui soovite korraga teha omanikuvahetust rohkem kui 20 domeenile, siis sel juhul pakub Zone hulgi omanikuvahetuse teenust.

Hulgi omanikuvahetuse jaoks on vaja saata info@zone.ee aadressile kiri selle ZoneID konto kontaktiks olevalt e-posti aadressilt, mille all need domeenid hetkel on. Kirjas on vaja välja tuua domeeninimed, mille omanik peaks vahetuma, kes on domeenide praegune omanik, kes hakkab olema domeenide uus omanik, kes on domeenide uus halduskontakt ning kes on domeenide uus tehniline kontakt. Kui vahetuma peaks ka ZoneID konto, siis on vaja lisada ka uue konto kasutajanimi.

Zone domeeninduse meeskonna poolt teostatud tööde tunnitasu on 70€ (hinnale lisandub käibemaks). Hinnale lisandub ka iga konkreetse domeeni omanikuvahetuse hind. Kui oleme saanud tellimuse vajaliku infoga, siis esitame täpsema hinnapakkumise sõltuvalt tööle kuluvast ajast (minimaalne ajakulu on 1 tund).

Updated on 24. jaan. 2024

Article Attachments

Was this article helpful?

Related Articles