1. Home
  2. Zone+
  3. Zone+ veebirakenduste haldur
  1. Home
  2. Veebimajutusteenus
  3. Zone+ veebirakenduste haldur

Zone+ veebirakenduste haldur

Paigaldus

Rakenduse paigaldamiseks tuleb esmalt sisse logida teenuste halduskeskkonda Minu Zone. Avanevalt lehelt vali ülevalt menüüst Zone+

Klõpsa nupul +Paigalda uus Zone+ rakendus ja vali soovitud rakenduse juurest Paigalda kohe

Vali soovitud asukoht ja klõpsa Paigalda rakendus.

NB!

/kataloog‘ lahter jääb vaikimisi tühjaks – täitke see vaid juhul, kui soovite rakenduse domeeni alamkataloogi paigutada. Kui sul on soov üles ehitada uus veebileht nii, et praegune peadomeeni veeb tööle jääks, kasuta selleks alamdomeeni.

Kopeerimine

Rakenduse kopeerimiseks vali Veebimajutus menüüst Veebirakendused –> Minu rakendused ja klõpsa kopeeritava tarkvara juures Rakenduse seaded

Järgmisest menüüst klõpsa nupul Kopeeri

Vali sobiv sihtkoht ja teosta kopeerimine
“Path” jaotus jäta tühjaks – nii toimides kopeeritakse rakendus sihtkoha juurkataloogi.

Tähelepanu

Enne kopeerimist veendu, et sihtkoha juurkataloog on tühi ja et lähte- ja sihtkoha PHP versioonid ühtiksid. Tõrgete tekkimisel võta ühendust meie klienditoega.

Automaatsed uuendused

Zone+ kaudu paigaldatud rakendustel on kõik automaatsed versiooniuuendused vaikimisi sisse lülitatud. Vajadusel on võimalik suuremad uuendused välja lülitada (Väikesed versiooni uuendused) või automaatsed uuendused täielikult välja lülitada.

 

NB!

Uuenduste välja lülitamisel tuleb arvesse võtta, et uuendamata veebirakendus kujutab endast potentsiaalset turvariski.

Enne automaatseid versiooni uuendusi vormistatakse sinu veebilehe uuenduse eelsest seisust varukoopia, millest taastamine on sinu vaatest tasuta.

See funktsioon on eriti kasulik just juhtudel kui rakenduse uuenduse järgselt mõni plugin või moodul katki peaks minema.

Varukoopiad ja taastamine

Zone+ kaudu paigaldatud rakenduse varukoopia vormistamiseks vajuta Rakenduse seaded vaatest nupul Salvesta tõmmis hetkeseisust. Selle tulemusena luuakse serverisse eraldi koopia veebi failidest ja andmebaasist. Varukoopiaid hoiustatakse serveris ‘zoneplus_backups‘ nimelises kaustas ning säilitatakse 14 päeva.

Zone+ varukoopiast taastamiseks vajutage Tõmmised jaotusest soovitud seisuga varukoopia tagant nupul Taasta , misjärel taastatakse rakenduse failid ja andmebaas märgitud kuupäeva ja kellaaja seisuga.

 

Updated on 29. juuni 2023

Was this article helpful?

Related Articles