1. Home
  2. Zone+
  3. Zone+ veebirakenduste haldur
  1. Home
  2. Veebimajutusteenus
  3. Zone+ veebirakenduste haldur

Zone+ veebirakenduste haldur

Paigaldus

Rakenduse paigaldamiseks tuleb esmalt sisse logida teenuste halduskeskkonda Minu Zone. Avanevalt lehelt vali ülevalt menüüst Zone+

Klõpsa nupul +Paigalda uus Zone+ rakendus ja vali soovitud rakenduse juurest Paigalda kohe

Zone+ rakenduse paigaldamineSaadaval olevad sisuhalduse rakendused

Vali soovitud asukoht ja klõpsa Paigalda rakendus.

Zone+ rakenduse paigaldamine

NB!

/kataloog‘ lahter jääb vaikimisi tühjaks – täitke see vaid juhul, kui soovite rakenduse domeeni alamkataloogi paigutada. Kui sul on soov üles ehitada uus veebileht nii, et praegune peadomeeni veeb tööle jääks, kasuta selleks alamdomeeni.

Kopeerimine

Rakenduse kopeerimiseks vali Veebimajutus menüüst Veebirakendused –> Minu rakendused ja klõpsa kopeeritava tarkvara juures Rakenduse seaded

Zone+ rakenduse kopeerimine

Järgmisest menüüst klõpsa nupul Kopeeri

Zone+ rakenduse kopeerimine

Vali sobiv sihtkoht ja teosta kopeerimine

Zone+ rakenduse kopeerimine“Path” jaotus jäta tühjaks – nii toimides kopeeritakse rakendus sihtkoha juurkataloogi.

Tähelepanu

Enne kopeerimist veendu, et sihtkoha juurkataloog on tühi ja et lähte- ja sihtkoha PHP versioonid ühtiksid. Tõrgete tekkimisel võta ühendust meie klienditoega.

Automaatsed uuendused

Zone+ kaudu paigaldatud rakendustel on kõik automaatsed versiooniuuendused vaikimisi sisse lülitatud. Vajadusel on võimalik suuremad uuendused välja lülitada (Väikesed versiooni uuendused) või automaatsed uuendused täielikult välja lülitada.

Zone+ automaatsed uuendused

 

NB!

Uuenduste välja lülitamisel tuleb arvesse võtta, et uuendamata veebirakendus kujutab endast potentsiaalset turvariski.

Enne automaatseid versiooni uuendusi vormistatakse sinu veebilehe uuenduse eelsest seisust varukoopia, millest taastamine on sinu vaatest tasuta.

See funktsioon on eriti kasulik just juhtudel kui rakenduse uuenduse järgselt mõni plugin või moodul katki peaks minema.

Varukoopiad ja taastamine

Zone+ kaudu paigaldatud rakenduse varukoopia loomiseks vajuta Tõmmised vaatest nupul Salvesta tõmmis. Selle tulemusena luuakse serverisse eraldi koopia veebi failidest ja andmebaasist. Varukoopiaid hoiustatakse serveris ‘zoneplus_backups‘ nimelises kaustas ning säilitatakse 14 päeva.

Zone+ tõmmised

Zone+ varukoopiast taastamiseks vajutage Tõmmised jaotusest soovitud seisuga varukoopia tagant nupul Taasta , misjärel taastatakse rakenduse failid ja andmebaas märgitud kuupäeva ja kellaaja seisuga.

Zone+ tõmmised

Eemaldamine

Rakenduse eemaldamiseks vali Veebimajutus menüüst Veebirakendused –> Minu rakendused ja klõpsa eemaldatava tarkvara juures Seaded

Zone+ rakenduse kopeerimine

Järgmisest menüüst klõpsa nupul Kustuta

Eemalda Zone+ rakendus

Updated on 28. veebr. 2024

Was this article helpful?

Related Articles