1. Home
  2. E-post
  3. E-posti konto salasõna muutmine
  1. Home
  2. E-posti seadistamine
  3. E-posti konto salasõna muutmine

E-posti konto salasõna muutmine

E-posti konto salasõna muutmiseks on kaks võimalust: muuta salasõna Zone serveri halduskeskkonnas või veebimailis webmail.zone.ee

TÄHELEPANU! Salasõna lahti murdmise aeg on otseselt sõltuv salasõna keerukusest. Soovitame vähemalt 10 märgist koosnevaid salasõnu ja nende määramisel vältida halbu kasutusmustreid nagu kasutajanime ning numbri kombinatsiooni jne.

Minu Zone serveri haldus

E-posti konto salasõna muutmiseks serveri halduskeskkonnas vali Zone kodulehel “Minu Zone” ja sisene oma ZoneID konto kasutajaandmetega. Järgmisena vali teenuste ülevaate lehel “Virtuaalserverid” ja sealt alt “E-post” -> “Postkastid“. Avanevas menüüs vali soovitud konto juurest “muuda“.

Lisainfo!

Kui e-posti konto ligipääsud on sulle näiteks tööandja poolt antud ja ligipääs ZoneID kontole puudub siis pöördu palun kontaktisiku poole, kes saab virtuaalserveri haldusele ligi.

Järgmises aknas saad juba määrata e-posti kontole uue salasõna.

Veebimailis webmail.zone.ee

Kui sul puudub juurdepääs serveri haldusele, siis salasõna on võimalik muuta ka veebimaili kaudu (eeldusel, et e-posti konto loomisel ei ole seatud vastavat piirangut).

Salasõna vahetamiseks logi sisse oma e-posti kontoga veebimailis aadressil https://webmail.zone.ee

Seaded” menüüst vali “PAROOLI MUUTMINE” ning seadista kontole uus salasõna.

Lisa turvalisus

Lisa turvalisust on võimalik tagada meie uues e-posti süsteemis pakutava kahe astmelise autentimise ja e-posti rakenduste salasõnade abil.

 

Updated on 27. veebr. 2020

Was this article helpful?

Related Articles