.EU domeeni omanikuvahetus

.EU domeeni registreerija ehk omaniku vahetamiseks on kaks võimalust:

1. Esitada omanikuvahetuseks taotlus Zone kodulehel. Taotluse võib esitada nii domeeni senine kui uus registreerija. Omanikuvahetuse läbiviimiseks on vaja teada domeeni autoriseerimiskoodi. Uus registreerija saab autoriseerimiskoodi praeguselt registreerijalt. Kui tellimuse esitab domeeni praegune registreerija, siis autoriseerimiskoodi tellimise kohta saab lugeda siit. Taotluse omanikuvahetuseks saate esitada siit.

TÄHELEPANU! Kui taotluse esitab uus omanik oma ZoneID kontolt, siis omanikuvahetuse jõustudes liigub ka domeen tema kasutajakontole. Samuti esitatakse omanikuvahetuse arve sel juhul domeeni uuele omanikule. Kui taotluse esitab senine omanik oma kontolt, siis jääb domeen edasi sellele kontole ja arve koostatakse domeeni senisele omanikule.

Omanikuvahetus on tasuline ja domeeni registreering pikeneb ühe aasta võrra. Arve koostatakse tellimuse käigus. Tellimus võetakse menetlusse kui arve on tasutud ning summa on laekunud Zone süsteemi. Juba esitatud tellimust ja koostatud arvet kuvatakse valikus “Tellimused/Arved“. Kui tasute arve läbi meie süsteemi kasutades selleks pangalinki või krediitkaarti, siis kantakse makse süsteemi 15 minuti jooksul. Kui tasute arve tavalise pangaülekandega, siis kantakse makse süsteemi järgmisel tööpäeval. Pangaülekandega tasudes lisage kindlasti ka viitenumber ja makse selgitusse domeeni nimi ning arve number.

2. Kui domeeni praegune registeerija soovib korrastada ettevõtte/isiku nime, kellele on domeen registreeritud, siis palume edastada meile korrektne avaldus praeguse omaniku volitatud isiku poolt.

Updated on 16. nov. 2023

Was this article helpful?

Related Articles