1. Home
  2. E-post
  3. Väärposti suunamine

Väärposti suunamine

Kui väärposti suunamine on aktiveeritud, suunatakse kõik selliseid kirjad, mis on saatja poolt edastatud Teie virtuaalserveris mitteeksisteerivale aadressile, hoopiski aadressile, mille olete ära määranud lahtris “Aadress, kuhu väärpost suunata“.

Lisainfo

Väärpost serveris vaikimisi aktiivne ei ole. Aktiveeritud väärpostiga saabub suunatud postkasti kindlasti rohkem rämpsposti kui see deaktiveerituna hoida.

Samuti tekib potentsiaalne oht saada mõne kustutatud e-posti konto jaoks mõeldud isikuandmeid sisaldavaid kirju. Seega tasub postkasti sisu osas tähelepanelik olla, kui väärpost aktiveeritud on.

Näide: Teie virtuaalserveris on kaks e-posti kontot, info@domeen.eu ja abi@domeen.eu. Keegi üritab saata e-kirja olematule aadressile, näiteks nimi@domeen.eu. Kui olete väärposti aktiveerinud ja määranud suunatud aadressiks info@domeen.eu, siis suunatakse saabunud kiri sellesse postkasti.

Väärposti suunamiseks tuleb esmalt sisse logida teenuste halduskeskkonda Minu Zone. Avanevalt lehelt vali Veeb ja E-post alt menüüst E-post.

Nüüd avaneb E-post alt menüü Väärposti suunamine.
Aktiveeri funktsioon, sisesta aadress kuhu soovid väärposti suunata ja salvesta muudatused.

Updated on 28. jaan. 2023

Was this article helpful?

Related Articles