1. Home
  2. Tehniline
  3. PHP
  4. PHP versiooni muutmine veebiserveris
  1. Home
  2. Tehniline
  3. PHP versiooni muutmine veebiserveris

PHP versiooni muutmine veebiserveris

PHP versiooni muutmine võtab serveris aega 3 minutit. Selle aja jooksul ei ole muudatus lehel nähtav.
Kuna veebisirvija hoiab teatud aja ühendust lahti veebiserveriga, on nii kaua ka eelmise PHP versiooniga PHP protsess kasutuses. Soovitatav on veebileht sulgeda ja avada see uuesti, et käivitataks serveris uus PHP protsess juba muudetud PHP versiooniga.

PHP versiooni muutmine peadomeenil

PHP versiooni muutmiseks oma veebiserveris ava ülemisest menüüst Veebimajutus ja seejärel vasakult menüüvaliku Veebiserver alt Peadomeeni seaded. Avanenud lehel leia nupp Muuda.

Lehe alumises osas asub rippmenüü, mille kaudu on võimalus valida erinevate PHP versioonide vahel. Seejärel tuleb valida soovitud versioon ja vajutada nuppu Salvesta muudatused, et valik jõustuks.

PHP versiooni muutmine alamdomeenil

Selleks, et muuta PHP versiooni alamdomeenil ava Veebimajutus, vali vasakult menüüst Veebiserver. Seejärel klõpsa Alamdomeenid. Avanenud lehel leia alamdomeen, millel soovid PHP versiooni muuta ja vajuta nupule Muuda.

Lehe alumises osas asub rippmenüü mille kaudu saab valida erinevate PHP versioonide vahel. Vali soovitud versioon ja salvesta vajutades nuppu Salvesta muudatused.

Updated on 7. okt. 2023

Was this article helpful?

Related Articles