Abikeskus
.EU domeeni autoriseerimiskood ja selle tellimine

EU domeeni autoriseerimiskood on vajalik domeeninime registripidaja või registreerija vahetamiseks. EU domeeninime autoriseerimiskood koosneb mõttekriipsuga eraldatud 16 tähest ja numbrist ning selle vorming on järgmine: YYYY-AAAA-BBBB-CCCC.

Autoriseerimiskoodi saamiseks on kolm erinevat võimalust:

1. Zone halduses oleva EU domeeni autoriseerimiskoodi tellimiseks valige Zone kodulehel "Minu Zone" ja sisenege oma ZoneID kasutajaandmetega. Valige teenuste ülevaate lehel valiku "Domeenid" alt "Halda domeene" ja vajutage domeeninimel, mille autoriseerimiskoodi soovite. Seejärel vajutage „EPP autoriseerimiskood“ ja domeeni autoriseerimiskood saadetakse domeeni registreerija e-posti aadressile. Enne autoriseerimiskoodi tellimist veenduge kindlasti, et registreerija e-posti aadress on aktiivne.
NB! Zone kaudu registreeritud domeeni registreerija kontaktandmeid on võimalik kontrollida halduskeskkonna valikus "Minu domeenid" valides domeeninime taga „kontaktid“. Domeeni kontaktandmeid on võimalik kontrollida ka läbi WHOIS andmebaasi.
2. Autoriseerimiskoodi on võimalik tellida ka läbi lõppkasutaja extraneti ja lähemalt saate selle kohta lugeda siit.

3. Kui Teil ei ole võimalik autoriseerimiskoodi läbi kahe eelneva meetodi tellida, siis saate saata EURid-ile ametliku hädaolukorra kinnituskoodi taotluse. Sealt leiate ka juhised vormi täitmiseks.

TÄHELEPANU! Autoriseerimiskood on kehtiv 40 päeva. Uue koodi tellimisel muutub vana kood kehtetuks. Seega on uus kood kehtiv järgnevad 40 päeva. Kui uus kood tellitakse 24 tundi peale esmase koodi tekitamist, jääb kood samaks. Autoriseerimiskood kaotab kehtivuse kohe pärast kasutamist. 

(0 hääli)
Sellest artiklist oli kasu
Sellest artiklist ei olnud kasu

Zone.ee klienditugi © Kayako help.zone.eu | Zone.ee esilehele