.EU domeeni aegumine

.EU domeeni aegumisel algab 40 päevane karantiiniperiood, mille käigus on domeeninime registreerijal võimalik domeeninime läbi domeenide halduse valiku “Minu domeenid” reaktiveerida.

TÄHELEPANU! Karantiini ajal ei ole domeeninimi aktiivne ehk domeeninimega seotud koduleht ja e-posti aadressid ei toimi.

Kui .EU domeeninime ei reaktiveerita, siis domeeninimi vabastatakse ja 40 päeva möödudes on seda võimalik registreerida kõigil soovijatel, lähtudes põhimõttest „kes ees, see mees“.

Reaktiveerimise arve koostatakse tellimuse käigus. Tellimus võetakse menetlusse kui arve on tasutud ning summa on laekunud Zone süsteemi. Juba esitatud tellimust ja koostatud arvet kuvatakse valikus “Tellimused/Arved“.

Kui tasute arve läbi meie süsteemi kasutades selleks pangalinki või krediitkaarti, siis kantakse makse süsteemi 15 minuti jooksul. Kodulehe ja e-posti töö taastub paari tunni jooksul. Kui tasute arve tavalise pangaülekandega, siis kantakse makse süsteemi järgmisel tööpäeval. Pangaülekandega tasudes lisage kindlasti ka viitenumber ja makse selgitusse domeeni nimi ning arve number.

Updated on 18. okt. 2018

Was this article helpful?

Related Articles