1. Home
  2. Tehniline
  3. Magento 2 cron-tööde seadistamine

Magento 2 cron-tööde seadistamine

Tehnilistel põhjustel ei ole Zone+ paigalduse käigus võimalik seadistada Magento 2 toimimiseks vajalikke cron-töid. Need tuleb lisada virtuaalserveri haldusest, kokku 3 tööd.

Tööde käivitumise intervalliks peab olema 1 minut, selleks tuleb lahtrisse “Sisestan aja käsitsi” sisestada * * * * * (viis tärni, tühikud vahel).

Järgnevad näidised toimivad eeldusel, et Magento on installitud tavapärasesse ~/domeenid/www.example.com/htdocs kausta. Topeltnurksulgudes on Zone süsteemi-muutujad, mis annavad PHP vaikeversiooni ja kasutaja domeeni kodukausta. PHP versioon on virtuaalserverile valitud PHP versioon (isegi kui Magento asub alamdomeenil). Kui Magento ei ole htdocs kaustas siis tuleb seda osa muuta (juhime tähelepanu, et igal real on htdocs kirjas 2 korda, käsus ja logi asukohana).

Magento tavaline cron:

[[$PHP]] [[$D2ND_A]]/htdocs/bin/magento cron:run | grep -v "Ran jobs by schedule" >> [[$D2ND_A]]/htdocs/var/log/magento.cron.log

Update cron:
[[$PHP]] [[$D2ND_A]]/htdocs/update/cron.php >> [[$D2ND_A]]/htdocs/var/log/update.cron.log

Setup cron:
[[$PHP]] [[$D2ND_A]]/htdocs/bin/magento setup:cron:run >> [[$D2ND_A]]/htdocs/var/log/setup.cron.log

Teavituste seadistamisel on oluline arvestada, et esimene töö väljub normaalolukorras veaga (kuna ei leitud ühtegi rida peale normaalsele tööle viitava teate) – seega “Teavita vigade ja väljundi korral” saadab e-posti igal käivitumisel. Võimalus seadistada teavitus ainult väljundi korral on arendustööde järjekorras.

Updated on 24. sept. 2020

Was this article helpful?

Related Articles