1. Home
  2. Tehniline
  3. Magento 2 cron-tööde seadistamine

Magento 2 cron-tööde seadistamine

Magento 2 toimimiseks on vaja lisada 3 cron-tööd virtuaalserveri halduse all.

Tööde käivitumise intervalliks peab olema 1 minut, selleks tuleb lahtrisse “Sisestan aja käsitsi” sisestada * * * * * (viis tärni, tühikud vahel).

Järgnevad näidised toimivad eeldusel, et Magento on installitud tavapärasesse ~/domeenid/www.example.com/htdocs kausta. Topeltnurksulgudes on Zone süsteemi-muutujad, mis annavad PHP vaikeversiooni ja kasutaja domeeni kodukausta. PHP versioon on virtuaalserverile valitud PHP versioon (isegi kui Magento asub alamdomeenil). Kui Magento ei ole htdocs kaustas siis tuleb seda osa muuta (juhime tähelepanu, et igal real on htdocs kirjas 2 korda, käsus ja logi asukohana).

Magento tavaline cron:

[[$PHP]] [[$D2ND_A]]/htdocs/bin/magento cron:run | grep -v "Ran jobs by schedule" >> [[$D2ND_A]]/htdocs/var/log/magento.cron.log
Update cron (versioonidele alla 2.4):
[[$PHP]] [[$D2ND_A]]/htdocs/update/cron.php >> [[$D2ND_A]]/htdocs/var/log/update.cron.log
Setup cron (versioonidele alla 2.4):
[[$PHP]] [[$D2ND_A]]/htdocs/bin/magento setup:cron:run >> [[$D2ND_A]]/htdocs/var/log/setup.cron.log

Teavituste seadistamisel on oluline arvestada, et esimene töö väljub normaalolukorras veaga (kuna ei leitud ühtegi rida peale normaalsele tööle viitava teate) – seega “Teavita vigade korral” saadab e-posti igal käivitumisel ja valida tuleks “Teavita väljundi korral”.

 

Updated on 28. jaan. 2023

Was this article helpful?

Related Articles