1. Home
  2. E-post
  3. E-posti seadistamine
  4. Gmail.com’i suunatud e-posti filtri seadistamine

Gmail.com’i suunatud e-posti filtri seadistamine

Gmail.com e-posti filtrid ei soosi alati suunatud kirjade läbi laskmist ja seega võib tihti juhtuda olukordi, kus korrektselt vormistatud kirjad Google serverites rämpsposti alla liigutatakse.

Selle vältimiseks on võimalik lisada Gmail.com haldusesse filtrid, mis lubavad kirjad alati puhtalt läbi. Filtris tuleb kirjeldada ära aadress, mis on Gmail.com kontole suunatud. Seda saab teha järgmiselt:

1) Valige Gmail.com konto alt hammasratta ikoonile klõpsates “Kuva kõik seaded” (See all settings).

2) Seadete alt valige “Filtrid ja blokeeritud aadressid” (Filters and Blocked Addresses) ning sealt alt “Loo uus filter” (Create a new filter).

3) Lahtrisse “Saaja” (To:) kirjutage oma suunatud e-posti konto aadress.

Kui suunamine on olnud ka varem kasutusel siis oleks soovitatav enne filtri lisamist proovida otsingut. Nii on näha, kas filtrisse lisatud reegel leiab üles varasemaid kirjavahetusi.

Vajutage peale lahtrite täitmist valikule “Loo filter>>” (Create filter >>).

4) Järgnevas aknas märgistage valik “Ära saada kunagi kausta Rämpspost” (Never send it to Spam). Salvestage filter valides “Loo filter” (Create filter).

Peale filtri loomist hakatakse kõiki suunatava aadressi pealt tulevaid kirju ilusti filtritest läbi laskma. Vajadusel saate suunatava aadressi kirjad suunata filtri abil ka täiesti eraldi kausta.

Updated on 28. jaan. 2023

Was this article helpful?

Related Articles