1. Home
  2. Wordpress
  3. Zone+ Sitebuilder Brizy
  1. Home
  2. Zone+
  3. Zone+ Sitebuilder Brizy

Zone+ Sitebuilder Brizy

Brizy uute instantside paigaldamine on ajutiselt keelatud.

Mis on Sitebuilder Brizy?

Brizy on tehisintellekti (AI) algoritmide baasil opereeriv tööriist, mis aitab sind lehtede kujundamisel ja sisu loomisel, soovitab värviskeeme, optimeerib lehe mobiilse vaate reageerimisvõimet. Brizy lihtsustab loomisprotsessi ja aitab sul luua professionaalseid saite, isegi kui sul pole varasemat programmeerimiskogemust või sa pole kunagi veebisaiti loonud.

Kellele on see mõeldud?

Kõigile! Brizy-t on lihtne kasutada ja see ei nõua üldse kodeerimisoskust. See on ideaalne tööriist ärisaitide, blogide, veebipoodide jms loomiseks. Vahet ei ole – kas oled vabakutseline, ettevõtte omanik, pagar või programmeerija – saad Brizy-t sama lihtsalt kasutada ja saad oma lehe püsti vaid mõne minutiga.

Kuidas saab Brizy installida?

Brizy saad installida Minu ZonesZone+ alt. Vali Lisa rakendus.

Nüüd Sitebuilder Brizy kastis vajuta Paigalda rakendus.


Edasi vali pakett – Tasuta või Pro (Tasuline) ja vajuta Järgmine. Vali sobiv mall ja klõpsa sellel Paigalda Mall. Rakenduse paigaldus võib võtta natuke aega.

Soovid uut malli?

Uue malliga alustamiseks vali Zone+ Brizy ja seejärel Starter Templates.

Siit vali uus meelepärane mall ja vajuta Install. Uue malli puhul on sul võimalik jätta sisu alles või siis alustada uue lehega nullist.

Brizy redaktorist

Brizy kasutab veebilehe loomisel ja kujundamisel plokke. Selleks, et kasutada Brizy poolt pakutavat plokikujundamist vali Lehed Edit with Zone+ Brizy.

Avaneb uus vaade. Siin saad muuta, lisada, eemaldada ja reastada plokke oma soovi järgi. Samuti saad kiiresti muuta kõik värvid, tekstid ja pildid ning kontrollida, kuidas näeb su veebileht välja teistel seadmetel. Brizy redaktorist väljumiseks vali all vasakus nurgas Go to Dashboard.

Sitebuilder Brizy Pro

Soovid lisada hüpikaknaid, luua dünaamilist sisu, integreerida marketingi elemente või disainida ise teemasid? Täiustatud funktsioone saad minnes üle pro-versioonile.

Kui soovid aktiveerida tasulist Pro versiooni, siis selleks suundu Minu Zone keskkonda ja vali Zone+ alt Halda. Vali Pro pakett ja salvesta muudatused.

  • Pro paketi tasu on 3.5 € + KM/kuu.

Vajad abi?

Õpetusi, nippe ja abi leiad Brizy abilehelt ja ka Brizy Youtube kanalilt.

Updated on 3. juuni 2024

Was this article helpful?

Related Articles