1. Home
  2. Pilveserverid
  3. Pilveserveri platvormide vahetus

Pilveserveri platvormide vahetus

Teatame, et oleme käivitanud täiesti uue ja parendatud VPS platvormi, mis toob kaasa mitmeid täiustusi ja parema jõudluse. Uus platvorm pakub klientidele suuremat stabiilsust, turvalisust ja kiirust, muutes teie veebi- ja rakendusteenused veelgi efektiivsemaks.

Täpsemalt uuest Pilveserveri platvormist loe Zone blogist:
Pilveserver VPS uuenes – Zone.ee Blogi
Tegime pilveserveri halduse veel paremaks – Zone.ee Blogi

OnAppi VPS platvormi sulgemine 2024. aasta esimeses kvartalis

Teavitame, et seni kasutusel olnud OnAppi (Pilveserver PRO SSD) virtualiseerimisplatvorm suletakse lõplikult 29.02.2024. Tegemist on muudatusega, mis vajab Teie tähelepanu , kuna mõjutab kõiki OnAppi platvormil põhinevaid VPS, eriti PRO SSD pakette.

Migreeru kiirelt, sest…

Selleks, et tagada teenuste sujuv toimimine ja anda piisavalt aega vajalikeks töödeks, soovitame Teil alustada migreerumist Zone uuele VPS platvormile juba varakult. Uus platvorm on välja töötatud, et vastata Teie nõudmistele parimal viisil ning tagada teie veebiteenuste jätkuv kvaliteet.

…Kiirematele on esimene kuu tasuta

Me hoolime oma klientidest ja soovime et üleminek oleks võimalikult muretu. Selleks on meil eripakkumine praegustele Pilveserveri klientidele – kes tellivad uue VPSi enne 29.02.2024 ja migreerivad iseseisvalt oma andmed üle, saavad valitud põhipaketi esimese kuu uuel VPS platvormil tasuta. Selle eripakkumise saamiseks palume teavitada meie kliendituge aadressil info@zone.ee pärast uue VPSi tellimust.

Uue VPS platvormi saate tellida siit: Pilveserver VPS – Zone.ee
Eripakkumine kehtib nii OnAppi kui ka Virtuozzo platvormil olevatele klientidele.

Updated on 21. veebr. 2024

Was this article helpful?

Related Articles