1. Home
  2. Turvalisus
  3. HTTPS ja tasuta SSL sertifikaat – Let’s Encrypt
  1. Home
  2. Tehniline
  3. HTTPS ja tasuta SSL sertifikaat – Let’s Encrypt

HTTPS ja tasuta SSL sertifikaat – Let’s Encrypt

Veebilehe turvalisuse tõstmiseks on olemas HTTPS protokoll, mille kasutamiseks on vajalik SSL sertifikaat. Zone pakub oma virtuaalserveri teenuse kasutajatele tasuta Let’s Encrypt sertifikaati.

Alates 2016 aasta lõpust lisatakse uutele tellitud virtuaalserveritele automaatselt HTTP liikluse suunamine HTTPS protokollile ja aktiveeritakse Let’s Encrypt sertifikaat.

Kui su veebileht ei kasuta veel HTTPS ühendust siis leiad levinumate veebilehe tarkvarade jaoks HTTPS peale ülemineku juhendid siit:

HTTPSi seadistamine – WordPress

HTTPSi seadistamine – Magento

HTTPSi seadistamine – Prestashop

Let’s Encrypt sertifikaadi paigaldamine virtuaalserveris

Let’s Encrypt sertifikaadi tellimine virtuaalserverisse on võimalik läbi serveri halduse menüüst Veebiserver -> Let's Encrypt. Lahtrist --- vali hosti nimi --- vali oma domeeninimi ja klõpsa Generate Let's encrypt sertificate

Edukal sertifikaadi väljastamisel paigaldatakse see serverisse koos HTTPS hosti aktiveerimisega automaatselt. 15 minuti jooksul võimaldab sinu veebiserver HTTPS ühendusi.

Kui sertifikaadi väljastamisel kuvatakse viga, siis palun võta ühendust Zone klienditoega!

Kasulik nõuanne

Let’s Encrypt sertifikaat katab ära ka serveriga seotud aliasdomeenid. Maksimaalne aliaste arv ühes sertifikaadis on 50!

 

Updated on 12. nov. 2020

Was this article helpful?

Related Articles