Новости
Jun
7

Postkaste tabanud kirjadelaviin hakkab vaibuma ning kõik, kes seni ilma mõistliku aluseta andmeid töötlesid, on loodetavasti vastuse küsimusele “Kas me oleme ikka päriselt sõbrad, ütle jah?” kätte saanud või andmed hoolsasti ära kustutanud. Projektiplaani on joonistatud suur roheline linnuke “GDPR – tehtud!” ning elu läheb vanamoodi edasi. Oleks vaid asi meie suhtega niisama lihtne… sest meil … Читать полностью »
Jun
5

See blogipostitus täidab kaht eesmärki: ühelt poolt on see ajendatud GitHubi ümber toimuvast, mis on pannud paljusid mõtlema võimalustele, kuidas oma lähtekoodi üle suuremat kontrolli omada; teiselt poolt demonstreerib see taas Zone Virtuaalserveri kasutusvõimalusi väljaspool sisseharjunud mustreid (antud juhul siis Go's kirjutatud rakenduse majutamisel).

The post Читать полностью »
May
13

Raske on leida e-kaubandusest rääkivat üritust, millel mõni ettekandja ei tooks neid näiteid: Google: kui otsitulemuste kuvamine muutus 0,5 sekundit aeglasemaks, kaotasid nad 20% liiklusest Amazon: kui lehe laadimine võtaks 1 sekundi kauem, kaotaksid nad aastas 1,6 miljardit dollarit käivet Esimene uudis on aastast 2006, teine 2012. Ja Google uuris lehelaadimise kiiruseid 0,4 vs 0,9 … Loe
Читать полностью »
May
8

Maailmas laineid lööv .APP tippdomeen on saadaval ka Zone.ee klientidele.

The post Nüüd saadaval kauaoodatud .APP domeenid appeared first on Zone.ee Blogi.


Читать полностью »Apr
25

Või noh... mis hagu, pigem nagu raketikütust ;.) Kiiruse ja töökindluse nimel uuendame me perioodiliselt oma serveriparki ning lähinädalatel lähevad uuele riistvarale üle enam kui pooled Virtuaalservereid majutavad füüsilised serverid.

The post Panime vanadele hagu alla! appeared first on Zone.ee Blogi.


Читать полностью »Apr
5

Veebiserveri logide haldamise kord on Zone tarkvaraplatvormis läbimas ulatuslikku reformi, mis loob meie arendajatest klientidele uusi väärtuslikke võimalusi. Käesolevas blogipostis kirjutan uuest korraldusest lähemalt.

The post Uus arendajasõbralikum veebilogide haldamise kord appeared first on Zone.ee Blogi.


Читать полностью »
Техническая поддержка Zone.ee - Kayako Resolve | Zone.ee