1. Home
  2. E-post
  3. E-posti seadistamine
  4. Rämpspostifiltri seadistamine

Rämpspostifiltri seadistamine

Tähelepanu!

Käesolev juhend kehtib vaid vana e-posti platvormiga! Uues platvormis saab seadistada serveri põhiseid filtreid webmaili vahendusel, mille kohta leiate juhendi siit

Rämpspostifiltri seadistamiseks valige Zone kodulehel Minu Zone ja sisenege oma ZoneID kasutajaandmetega.Valige teenuste ülevaate lehel Virtuaalserverid ja kiirviide e-post. Seejärel valige Rämpspostifilter ja Seadista.

 

Aktiveeritud rämpspostifilter kehtib kõigile selle domeeni all olevatele e-posti aadressidele.

  • Rämpsposti kontroll aktiveeritud: Märkige JAH, kui soovite selle aktiveerida.
  • Rämpsposti märge: Vaikimisi lisatakse rämpsuks liigitatud kirja pealkirjale märge [[SPAM]].
  • Rämpsuks liigitamise punktide arv: Vaikimisi on punktide arv 5. Mida madalam on punktide arv, seda karmim on filter. Näiteks 3 punktiga filter on range ja 10 punktist ülespoole on filter leebe.
  • Blokeerimiseks vajalik punktide arv: Punktide arv, millest alates kiri blokeeritakse ja seda edasi ei saadeta. Soovitame sellesse suhtuda ettevaatusega, kuna rämpspostifilter ei pruugi alati 100% adekvaatsusega posti filtreerida. Ühtlasi tuleb blokeerimiseks vajalike punktide arv määrata suurem kui rämpsuks liigitamise punktide arv.

Filtrit on võimalik hiljem muuta valides Rämpspostfilter alt seadista ja muuda.

NB! Rämpsposti on võimalik filtreerida ka FROM, TO, CC, TO või CC ja SUBJECT järgi. Filtri lisamiseks valige akna all osas “lisa uus filter“. Seejärel määrake, mille järgi soovite filtreerida ja valige  sisaldab. Lisage tekst või e-posti aadress, mille järgi soovite filtreerida.

Valige tegevus, mida sellise kirjaga tehakse. Filtri lisamiseks valige lisa ja sulge aken. Kui soovite hiljem filtrit muuta, siis Rämpsposti filtri seadistused all valige seadista ja akna all osast valige filter ja muuda.

Updated on 4. nov. 2021

Was this article helpful?

Related Articles