1. Home
  2. E-post
  3. Rämpspost (SPAM)

Rämpspost (SPAM)

Pakume klientidele võimalust kasutada rämpspostifiltri tarkvara SpamAssassinSpamAssassin rämpspostifilter võimaldab märgistada edasiseks töötluseks need saabuvad e-kirjad, mille sisus leiab server kirja vastuvõtmisel viiteid võimalikule rämpspostile. SpamAssassin märgistab kahtlased kirjad, lisades kirja subjekti reale märksõna SPAM. Selle märksõna alusel on võimalik luua oma meilikliendile filter, mis suunab koheselt eraldi kausta kõik need saabunud kirjad, mis on saanud vastava märgistuse.

Rämpspostifiltrit on võimalik seadistada erinevatele raskusastmetele. Mida madalam on raskusaste, seda rangem on filter. Kuna SpamAssassin ei märgista kirju sajaprotsendilise täpsusega, siis soovitame kirjad enne kustutamist siiski üle vaadata.

TÄHELEPANU! Kui te määrate rämpsuks tunnistamise kriteeriumiks 3 punkti, siis on rämpspostifilter häälestatud rangeks. Keskmine raskusaste on 5-10 punkti.  Enam kui 10 punktine filter on suhteliselt leebe.

Üldist räpspostifiltrit on võimalik seadistada Zone serveri halduskeskkonnas. Seadistamiseks valige Zone kodulehel “Minu Zone” ja sisenege oma ZoneID kasutajaandmetega. Valige teenuste ülevaate lehel “Virtuaalserverid” ja kiirviide “e-post“. Seejärel valige “Rämpspostifilter” ja “seadista“. Filtri seadistamise õpetuse leiate siit.

Updated on 18. okt. 2018

Was this article helpful?

Related Articles