1. Home
  2. Domeenid
  3. .EE domeenid
  4. .EE domeeni registreerija andmete muutmine

.EE domeeni registreerija andmete muutmine

Domeeni andmete muutmiseks valige Zone kodulehel “Minu Zone” ja sisenege oma ZoneID kasutajaandmetega. Seejärel avage teenuste ülevaate lehel valiku “Domeenid” alt “Halda domeene” ja “Minu domeenid“. Vajutage „kontaktid“ selle domeeninime kõrval, mille andmeid muuta soovite. Andmete muutmiseks vajutage „muuda“ ja sisestage uued andmed. Domeeni halduskontakti vahetamiseks lisage kõigepealt uus kontaktisik ja seejärel eemaldage eelmine.

Ise ei ole võimalik muuta domeeni registreerija nime, registrikoodi ega isikukoodi. Kui ettevõtte nimi on muutunud, aga registrikood jäi samaks, siis ettevõtte volitatud esindaja avalduse alusel saame teha vastava muudatuse andmetes.

TÄHELEPANU! Kõik .EE domeenide andmetega seotud muudatused peab registreerija volitatud esindaja allkirjastama ja alles seejärel muudatused jõustuvad. Muudatuse saab digitaalselt allkirjastada halduskeskkonna valikus “Minu domeenid“. Käsitsi on muudatust võimalik allkirjastada vaid meie kontoris.

Tuletame ühtlasi meelde, et esindusõigus tuleneb kas seadusest või volikirjast. Volitamise kohta saate täpsemalt lugeda siit.

Updated on 18. okt. 2018

Was this article helpful?

Related Articles