1. Home
  2. Domeenid
  3. .EE domeenid
  4. .EE domeeni autoriseerimiskood ja selle tellimine

.EE domeeni autoriseerimiskood ja selle tellimine

Vastavalt .EE domeeni registreerimise reeglitele on autoriseerimiskood salasõna, mis identifitseerib domeeni ja registreerija vahelist suhet. Autoriseerimiskood on vajalik domeeni ühe registripidaja juurest teise juurde tõstmiseks.

Zone halduses oleva .EE domeeni autoriseerimiskoodi tellimiseks valige Zone kodulehel Minu Zone ja sisenege oma ZoneID kasutajaandmetega. Domeenide halduses klõpsake Minu domeenid ja leidke domeeninimi, mille autoriseerimiskoodi soovite. Seejärel vajutage EPP autoriseerimiskood ja Saada autoriseerimiskood ning see saadetakse domeeni registreerija e-posti aadressidele. Enne autoriseerimiskoodi tellimist veenduge kindlasti, et registreerija e-posti aadress on aktiivne.

Zone kaudu registreeritud domeeni registreerija kontaktandmeid on võimalik kontrollida Domeenide halduses valikus Minu domeenid valides domeeninime juures kontaktid.

.EE domeeni kontaktandmete muudatuse jõustumiseks peab volitatud isik muudatuse allkirjastama digitaalselt või käsitsi meie kontoris aadressil Lõõtsa 5 Tallinnas. Tulles kontorisse palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

TÄHELEPANU! Kui mingil põhjusel ei ole võimalik registreerija e-posti aadressi muuta ega kehtivale aadressile autoriseerimiskoodi tellida, siis on autoriseerimiskoodi tellimiseks veel kaks võimalust:

  • domeeni registreerija digitaalselt allkirjastatud avalduse alusel väljastatakse autoriseerimiskood avalduses märgitud e-posti aadressile
  • domeeni registreerija esitab avalduse meie kontoris ja autoriseerimiskood väljastatakse avalduses märgitud e-posti aadressile
Updated on 31. jaan. 2019

Was this article helpful?

Related Articles