1. Home
  2. E-post
  3. E-posti automaatvastaja seadistamine
  1. Home
  2. E-posti seadistamine
  3. E-posti automaatvastaja seadistamine

E-posti automaatvastaja seadistamine

E-posti konto automaatvastaja seadistamiseks on kaks võimalust: seadistada automaatvastaja Zone serveri halduskeskkonnas või veebimailis.

  • E-posti konto automaatvastaja seadistamiseks serveri halduskeskkonnas valige Zone kodulehel “Minu Zone” ja sisenege oma ZoneID kasutajaandmetega. Valige teenuste ülevaate lehel “Virtuaalserverid” ja kiirviide “e-post“. Seejärel valige “Kasutusel olevad e-posti aadressid” ja vajutage “automaatvastaja” selle e-posti aadressi juures, millele soovite automaatvastaja seadistada.

Seadistamisel märkige periood, mil saabunud kirjadele saadetakse automaatvastus ning automaatvastuse pealkiri ja tekst. Väljaga “Aadress aegub” saate määrata kui tihti saadetakse ühele ja samale aadressile automaatvastus. Vaikimisi on valitud “ei aegu” ja see tähendab, et automaatvastus saadetakse igale saatjale vaid ühe korra kogu perioodi jooksul, mil automaatvastaja on aktiivne. Kui valite loetelust mõne muu aja, siis saadetakse automaatvastus ainult nendele kirjadele, mis on saadetud vähemalt iga selle perioodi tagant. Automaatvastaja aktiveerimiseks vajutage „aktiveeri“.

  • Kui Teil puudub juurdepääs serveri haldusele, siis automaatvastajat on võimalik seadistada ka veebimaili kaudu. Selleks valige Zone kodulehel “Minu E-post” ja sisenege oma e-posti kasutajaandmetega veebimaili. Seejärel valige “Seaded“ ja “Automaatvastaja“. Automaatvastaja seadistage samamoodi nagu serveri halduskeskkonnas.
Updated on 18. okt. 2018

Was this article helpful?

Related Articles