Abikeskus
.EU domeeni ületoomine (transfer)

Domeeni ületoomiseks on kohustuslik teada domeeni autoriseerimiskoodi (ülekande kinnituskoodi). Vajaliku koodi saate oma praeguselt registripidajalt. Kui olete domeeni ületoomisel vahetamas ka domeeni omanikku, siis saate autoriseerimiskoodi praeguselt registreerijalt. Kui kood on olemas, siis alustage ületoomist siit.

TÄHELEPANU! Kui soovite ületoomise käigus vahetada ka domeeni omanikku, siis aktiveerige tellimuse käigus valik "Määran uue lõppkasutaja“ ja sisestage domeeni uue omaniku andmed. Üle on võimalik tuua ka karantiinis olevat domeeni. Domeene saab üle tuua vaid ühe kaupa.

Domeeni ületoomine on tasuline ja täpsema info leiate hinnakirjast. Arve koostatakse tellimuse käigus. Tellimus võetakse menetlusse kui arve on tasutud ning summa on laekunud Zone süsteemi. Juba esitatud tellimust ja koostatud arvet kuvatakse valikus "Tellimused/Arved". Kui tasute arve läbi meie süsteemi kasutades selleks pangalinki või krediitkaarti, siis kantakse makse süsteemi 15 minuti jooksul. Kui tasute arve tavalise pangaülekandega, siis kantakse makse süsteemi järgmisel tööpäeval. Pangaülekandega tasudes lisage kindlasti ka viitenumber ja makse selgitusse domeeni nimi ning arve number.

(3 hääli)
Sellest artiklist oli kasu
Sellest artiklist ei olnud kasu

Zone.ee klienditugi © Kayako help.zone.eu | Zone.ee esilehele