Abikeskus
Maksja muutmine

Arved koostatakse ettevõttele või eraisikule, kelle kasutajakontol teenus asub. Maksja muutmiseks liigutatakse teenus teise ettevõtte või eraisiku kontole. Kui vastav kasutajakonto puudub, siis tuleb see eelnevalt lisada. Klient ise ei saa teenust teisele kontole liigutada, selleks tuleb kiri saata klienditoe aadressile info@zone.ee.

Maksja muutmiseks tuleb astuda järgmised sammud:

  • Kui soovitud maksjal on meie juures kasutajakonto juba olemas, siis saatke meile e-kiri koos uue konto nimega. Lisage ka see, mis teenuse osas soovite maksjat muuta.
Kui soovitud maksjal meie juures kasutajakontot veel ei ole, siis enne kirja saatmist lisage see siit - https://www.zone.ee/et/zpage/zoneid/registreeri/
  • Maksja muutmisega ehk teenuse teisele kontole tõstmisega peavad olema nõus nii vana kui uue konto kontaktisikud või konto omanik (ettevõtte konto puhul ettevõtte volitatud esindaja).
* Kui mõlema konto kontaktisik on sama, siis topeltkinnitust vaja ei ole. 
* Kui kontaktisikud on erinevad, siis peab teine osapool saatma meile vabas vormis nõusoleku teenuse ülevõtmise või loobumise kohta.
Arvele märgitud maksjat on võimalik muuta seni kui arve on tasumata. Kui olete arve juba tasunud, siis selle arve osas me enam andmeid muuta ei saa.
(8 hääli)
Sellest artiklist oli kasu
Sellest artiklist ei olnud kasu

Zone.ee klienditugi © Kayako help.zone.eu | Zone.ee esilehele