Abikeskus
Kuidas vahetada .EE domeeni omanikku


Omanikuvahetuse algatab üldjuhul domeeni uus omanik ja selleks on vaja täita elektrooniline taotlus järgmise lingi kaudu  https://www.zone.ee/et/zwebadmin/registrar/trade

Taotlusvormi täitmise käigus genereerib süsteem ühisavalduse, millel kajastuvad nii uue kui ka praeguse omaniku andmed. Praeguse omaniku andmed võetakse automaatselt .EE domeenide WHOIS andmebaasist.

Seejärel peavad mõlemad osapooled taotluse allkirjastama. Domeeni uus omanik või tema esindaja saab taotluse allkirjastada kas digitaalselt, pangamakse kaudu autoriseerides või käsitsi meie kontoris. Domeeni praegune omanik või tema esindaja saab taotluse allkirjastada kas digitaalselt või käsitsi meie kontoris.

Kui taotluse allkirjastab registreerija esindaja, siis on kindlasti vaja esitada meile volitus esindusõiguse tuvastamiseks.

Loe lähemalt allkirjastamise, volitamise ja arve tasumise kohta järgmise lingi kaudu: https://help.zone.eu/index.php?/Knowledgebase/Article/View/98/22/kuidas-registreerida-edukalt-ee-domeen

TÄHELEPANU! Omanikuvahetusel ei saa domeeni praegune omanik taotlust pangamakse kaudu autoriseerida. Omanikuvahetus on tasuline ja selle hind on 2 eurot. Allkirjastades taotluse käsitsi Zone kontoris lisandub menetlustasu 2 eurot. Krediitkaardi maksega taotlust autoriseerida ei saa.

 

.EE domeeni omanikuvahetus äriregistrist kustutatud ettevõtte puhul

(19 hääli)
Sellest artiklist oli kasu
Sellest artiklist ei olnud kasu

Zone.ee klienditugi © Kayako help.zone.eu | Zone.ee esilehele